81.43€

Piegādes laiks no noliktavas:

1 - 5 darba dienas

Līzinga kalkulators:

Līzinga kompānija Pirmā iemaksa (%) Termiņš mēnešos
12
Pirmā iemaksa (%):
Ikmēn. maks.:
Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo līzinga kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Iesaki Edimax 10/100BaseTX to single mode Fiber Optic SC converter, 30KM

Edimax 10/100BaseTX to single mode Fiber Optic SC converter, 30KM
Tips
Optiskie raiduztvērēji
Ražotājs
Edimax
Savienojuma tehnoloģija
Vadu
Interfeiss
Ethernet
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
1000 Mbit/s
Pieslēgums
10 BaseT, 100Base TX/100Base FX
Plug & Play
Pilna dupleksa režīms
Maksimālais pārskaitījums attālums
30000 m
Meklēt Edimax 10/100BaseTX to single mode Fiber Optic SC converter, 30KM internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x