54.94€

Piegādes laiks no noliktavas:

2 - 3 darba dienas

Iesaki D-LINK DMC-300SC, Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Multi-mode Fiber (2km, SC)

D-LINK DMC-300SC, Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Multi-mode Fiber (2km, SC)
Ražotājs
D-Link
Krāsa
Melna
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
0 - 40 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-25 - 70 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda
10 - 90 %
Interfeiss
RJ-45, SC
Pieslēgums
10Base-T, 100BASE-T, 100Base-FX
Enerģijas patēriņš
7.2 W
LED indikatori
LAN
Sertifikācija
FCC Class B, VCCI Class B, CE Class B
Jaudas prasības
7.5V, 1.5A
Pilna dupleksa režīms
Svars
300 g
Izmēri
89 x 119 x 25 mm
Kabeļa tips
UTP Cat. 3, 4, 5; 62.5/125μm MM Fiber; 10/125μm SM Fiber
Meklēt D-LINK DMC-300SC, Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Multi-mode Fiber (2km, SC) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x