41.97€

Piegādes laiks no noliktavas:

2 - 3 darba dienas

Iesaki D-Link DEM-330T, 1-port mini-GBIC 1000Base-LX

D-Link DEM-330T, 1-port mini-GBIC 1000Base-LX
Tips
Optiskie raiduztvērēji
Ražotājs
D-Link
Atbilstība nozares standartiem
IEEE802.3z
Drošība
TUV, UL, FDA
Savienojuma tehnoloģija
Vadu
Interfeiss
Gigabit Ethernet
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
1250 Mbit/s
Pieslēgums
1000BASE-BX-D
Sertifikācija
FCC Class B, ICES-003 Class B, CE Class B, VCCI Class BnRoHS
Jaudas prasības
3.3 V, 300 mA
Svars
19.8 g
Viļņa garums
1310 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
10000 m
Izmēri
13.4 x 55.5 x 11.28 mm
Kabeļa tips
fiber
Savienojums (i)
Simplex LC
Jutība
-21 dBmW
Power Budget
12 dB
Meklēt D-Link DEM-330T, 1-port mini-GBIC 1000Base-LX internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

Krāsa: Melna, Sudraba

Samsung UE55KS7002
1062.00€ 1040.00€
IJHSAWZG
Promo kods Nopirka 0/10
x