14.85€

Piegādes laiks no noliktavas:

2 - 3 darba dienas

Iesaki D-link DAP-1155/A, 802.11n Wireless multimode router, 802.11b/g/n compat

D-link DAP-1155/A, 802.11n Wireless multimode router, 802.11b/g/n compat D-link DAP-1155/A, 802.11n Wireless multimode router, 802.11b/g/n compat
Ražotājs
D-Link
Ethernet/LAN savienojums
Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums
10, 100 Mbit/s
Pieslēgums
10/100Base-T(X)
Dual-band
Ethernet LAN (RJ-45) ports
2
DC ieejas ligzda
Tīkla standarts
IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n
Antenu skaits
1
Pārvaldība ar interneta pārlūku
Drošības algoritma atbalstīts
128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA, WPA2
Sertifikācija
FСС Сlass B, СE, IC, C-Tick, IPv6, Wi-Fi, WMM
LED indikatori
LAN, Power, WLAN
AC adapteris komplektā
Tīklošanas īpatnības
Fast Ethernet
Frekvences diapazons
2.4 GHz
Frekvences josla
2.4 GHz
Svars
78,6g
Ugunsmūris
Izmēri
102 x 81,8 x 26,5 mm
Saderīgās operētājsistēmas
Windows XP SP3/Vista/7
Strāvas LED indikators
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
300 Mbit/s
Iekšējs
N.
Bezvadu tehnoloģija
802.11b/g/n

Mēs iesakām

Ražotājs: Asus

Ethernet/LAN savienojums:

Pieslēgums: 10/100/1000Base-T(X)

Wi-Fi standarti: 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n

Dual-band:

Tīkla standarts: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n

Frekvences diapazons: 2.4 - 5 GHz

Ugunsmūris:

  Asus RT-AC87U Wireless AC2400 Dual-band Gigabit Router (90IG00W0-BU2G00)
Top prece
239.21€

Ražotājs: Linksys

Ethernet/LAN savienojums:

Pieslēgums: 10/100Base-T(X)

Wi-Fi standarti: 802.11n

Tīkla standarts: IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3u

Krāsa: Melna

  Linksys ADVANCED DUAL-BAND N ROUTER
Top prece
34.37€

Ražotājs: Linksys

Ethernet/LAN savienojums:

Dual-band:

Tīkla standarts: IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3u

Krāsa: Melna

Frekvences diapazons: 2.4 - 5 GHz

Ugunsmūris:

  Linksys N600 DUAL-BAND SMART ROUTER
Top prece
70.29€

Ražotājs: Asus

Ethernet/LAN savienojums:

Wi-Fi standarti: 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n

Krāsa: Melna

Ugunsmūris:

  ASUS RT-AC1200G+
Top prece
71.87€

Ražotājs: Asus

Ethernet/LAN savienojums:

Pieslēgums: 10/100/1000Base-T(X)

Wi-Fi standarti: 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n

Dual-band:

Tīkla standarts: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n

Krāsa: Melna

Frekvences diapazons: 2.4 - 5 GHz

Ugunsmūris:

  Asus RT-AC51U
Top prece
42.08€

Ražotājs: Cisco

Ethernet/LAN savienojums:

Pieslēgums: 10/100Base-T(X)

Tīkla standarts: IEEE 802.3, IEEE 802.3u

Krāsa: Melna, Sudraba

  CISCO 4x10/100 VPN Router RV042-EU
Top prece
163.30€

Ražotājs: Linksys

Ethernet/LAN savienojums:

Pieslēgums: 10/100/1000Base-T(X)

Wi-Fi standarti: 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n

Tīkla standarts: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n

Krāsa: Melna, Zila

Frekvences diapazons: 2.4 - 5 GHz

  Linksys WRT1200AC SMART WiFi Wireless AC Router  WRT1200AC-EU
Top prece
140.00€

Ražotājs: Mikrotik

Ethernet/LAN savienojums:

Pieslēgums: 10/100/1000Base-T(X)

Wi-Fi standarti: 802.11b, 802.11g, 802.11n

Dual-band:

Krāsa: Melna, bordo

Frekvences diapazons: 2.4 GHz

Ugunsmūris:

  MikroTik Wireless Router RB2011UiAS-2HnD-IN
Top prece
127.31€

Ražotājs: Netis

Ethernet/LAN savienojums:

Wi-Fi standarti: 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n

Dual-band:

Tīkla standarts: IEEE 802.3, IEEE 802.3u

Frekvences diapazons: 2.400 - 2.484 / 5.18 - 5.82 GHz

Ugunsmūris:

  Netis Router DSL WIFI AC/1200 DUAL BAND + 1GB LAN x4, 4x detachable Antena 5dBi WF2780
Top prece
37.62€

Ražotājs: Tenda

Ethernet/LAN savienojums:

Pieslēgums: 10/100Base-T(X)

Tīkla standarts: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n

Krāsa: Balta.

Frekvences diapazons: 2.4 - 2.472 GHz

  Tenda N301, 3x LAN, WiFi b/g/n, bia?y
Top prece
13.24€

Ražotājs: Tp-link

  Tp-link AC750 Dual Band Wireless Router
Top prece
36.75€

Ražotājs: Tp-link

Ethernet/LAN savienojums:

Tīkla standarts: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3u

Krāsa: Melna, Balta

  TP-LINK TL-MR3420
Top prece
27.53€

Ražotājs: Tp-link

Ethernet/LAN savienojums:

Pieslēgums: 10/100/1000Base-T(X)

Wi-Fi standarti: 802.11b, 802.11g, 802.11n

Dual-band:

Tīkla standarts: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3u

Krāsa: Zila

Frekvences diapazons: 2.4 - 2.4835 GHz

Ugunsmūris:

  TP-LINK TL-WR 1043 ND 300M Ultimate Wireless N-Router
Top prece
44.39€

Ražotājs: Tp-link

Ethernet/LAN savienojums:

Pieslēgums: 10/100/1000Base-T(X)

Wi-Fi standarti: 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n

Dual-band:

Tīkla standarts: IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3u

Krāsa: Melna

Frekvences diapazons: 2.4 - 5 GHz

Ugunsmūris:

 
70.29€

Ražotājs: Actina

Ethernet/LAN savienojums:

Wi-Fi standarti: 802.11b, 802.11g, 802.11n

Dual-band:

Tīkla standarts: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n

Frekvences diapazons: 2.4 GHz

Ugunsmūris:

  Actina P6344
21.49€

Ražotājs: Actina

Ethernet/LAN savienojums:

Dual-band:

Tīkla standarts: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n

Frekvences diapazons: 2.4 - 2.472 GHz

Ugunsmūris:

  Actina P6800 Router WiFi
14.65€

Ražotājs: Actina

Ethernet/LAN savienojums:

Wi-Fi standarti: 802.11b, 802.11g, 802.11n

Dual-band:

Tīkla standarts: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n

Krāsa: Balta

Frekvences diapazons: 2.412 - 2.472 GHz

Ugunsmūris:

  Actina P6802
17.85€

Ražotājs: Actina

Ethernet/LAN savienojums:

Wi-Fi standarti: 802.11b, 802.11g, 802.11n

Dual-band:

Tīkla standarts: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n

Krāsa: Melna, Dzeltena

Frekvences diapazons: 2.412 - 2.472 GHz

Ugunsmūris:

  Actina P6804
18.29€

Ražotājs: Actina

Ethernet/LAN savienojums:

Wi-Fi standarti: 802.11b, 802.11g, 802.11n

Dual-band:

Tīkla standarts: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n

Krāsa: Melna

Frekvences diapazons: 2.412 - 2.472 GHz

Ugunsmūris:

  Actina P6806
25.13€

Ražotājs: Actina

Ethernet/LAN savienojums:

Wi-Fi standarti: 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n

Dual-band:

Frekvences diapazons: 2.4 - 5 GHz

Ugunsmūris:

  Actina P6820 Router
31.59€
Meklēt D-link DAP-1155/A, 802.11n Wireless multimode router, 802.11b/g/n compat internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x