48.86€

Piegādes laiks no noliktavas:

1 - 5 darba dienas

Iesaki Intellinet Media Converter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm 506502

Intellinet Media Converter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm 506502 Intellinet Media Converter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm 506502 Intellinet Media Converter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm 506502 Intellinet Media Converter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm 506502 Intellinet Media Converter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm 506502 Intellinet Media Converter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm 506502
Tips
Optiskie raiduztvērēji
Ražotājs
Intellinet
Krāsa
Melna
Ethernet LAN (RJ-45) ports
1
Atbilstība nozares standartiem
IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
0 - 70 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-45 - 80 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda
10 - 90%
Savienojuma tehnoloģija
Vadu
Iekšējs
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
100 Mbit/s
Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums
10, 100 Mbit/s
Tīkla standarts
IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Enerģijas patēriņš
2.5 W
LED indikatori
LAN, Link, Power, Status
Sertifikācija
FCC, CE
Pilna dupleksa režīms
Ieejas spriegums
5 V
Svars
500g
Viļņa garums
1310 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
2000m
Izmēri
70 x 107 x 26 mm
DC ieejas ligzda
Converter input interface
100Base-TX
Ethernet interfeisa tips
Fast
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
32 - 158 °F
FFiber optic connector
SC
Ieejas strāva
1A
Šķiedras kanāla pieslēgvieta
1
Fiber cable diameters supported
62.5/125, 50/125 µm
Duplex system
Full, Half
Jutība
-30 dBmW
Meklēt Intellinet Media Converter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm 506502 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x