34.79€

Piegādes laiks no noliktavas:

1 - 5 darba dienas

Iesaki Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Single-Mode, 1310nm, 20 km 506724

Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Single-Mode, 1310nm, 20 km 506724 Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Single-Mode, 1310nm, 20 km 506724
Tips
Optiskie raiduztvērēji
Ražotājs
Intellinet
Platums
1,3 cm
Dziļums
5,5 cm
Augstums
1,2 cm
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
0 - 70 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda
10 - 85%
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
1250 Mbit/s
Tīkla standarts
IEEE 802.3z
Enerģijas patēriņš
1 W
Sertifikācija
FCC Class A, CE, IEC-60825
RoHS atbilstība
Ieejas spriegums
3.3 V
Svars
15g
Viļņa garums
1310 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
20000m
Kabeļa tips
Single-mode
Interfeisa tips
mini-GBIC
FFiber optic connector
LC
SFP transceiver type
LX
Šķiedras kanāla pieslēgvieta
1
Duplex system
Full, Half
Meklēt Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Single-Mode, 1310nm, 20 km 506724 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x