48.86€

Piegādes laiks no noliktavas:

1 - 5 darba dienas

Iesaki Intellinet Media Converter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm 506519

Intellinet Media Converter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm 506519 Intellinet Media Converter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm 506519 Intellinet Media Converter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm 506519 Intellinet Media Converter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm 506519 Intellinet Media Converter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm 506519 Intellinet Media Converter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm 506519
Tips
Optiskie raiduztvērēji
Ražotājs
Intellinet
Krāsa
Melna
Ethernet LAN (RJ-45) ports
1
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
0 - 70 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-45 - 85 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda
10 - 90%
Savienojuma tehnoloģija
Vadu
Iekšējs
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
100 Mbit/s
Tīkla standarts
IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Enerģijas patēriņš
2.5 W
LED indikatori
LAN, Link, Power
Sertifikācija
FCC, CE
Svars
500g
Viļņa garums
1310 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
2000m
Izmēri
70 x 107 x 26 mm
DC ieejas ligzda
Ārējais jaudas adapteris
Converter input interface
100Base-TX
FFiber optic connector
ST
Ieejas strāva
1A
Šķiedras kanāla pieslēgvieta
1
Fiber cable diameters supported
50/125 µm
Duplex system
Full, Half
Meklēt Intellinet Media Converter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm 506519 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x