46.18€

Piegādes laiks no noliktavas:

1 - 5 darba dienas

Iesaki TP-Link TL-SM311LS Single-mode MiniGBIC Module

TP-Link TL-SM311LS Single-mode MiniGBIC Module
Tips
Optiskie raiduztvērēji
Ražotājs
Tp-link
Atbilstība nozares standartiem
IEEE 802.3z
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
0 - 70 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 80 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda
10 - 90%
Savienojuma tehnoloģija
Vadu
Interfeiss
LC
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
1280 Mbit/s
Plug & Play
Sertifikācija
FCC, CE
Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda
5 - 90%
Jaudas prasības
3.3V
Pilna dupleksa režīms
Viļņa garums
1310 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
10000m
Datu posma protokols
CSMA/CD, TCP/IP
Meklēt TP-Link TL-SM311LS Single-mode MiniGBIC Module internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x