30.99€

Piegādes laiks no noliktavas:

1 - 5 darba dienas

Iesaki TP-Link MC110CS Fast Ethernet Media Converter, single-mode, 20km

TP-Link MC110CS Fast Ethernet Media Converter,  single-mode, 20km
Tips
Optiskie raiduztvērēji
Ražotājs
Tp-link
Atbilstība nozares standartiem
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
0 - 40 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 70 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda
10 - 90%
I/O pieslēgvietas
1x 100M SCn1x 100M RJ45
Savienojuma tehnoloģija
Vadu
Pieslēgums
UTP 3, 4, 5e, 5
Sertifikācija
FCC, CE
Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda
5 - 90%
Pilna dupleksa režīms
Viļņa garums
1310 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
20000m
Izmēri
94.5 x 73 x 27 mm
Meklēt TP-Link MC110CS Fast Ethernet Media Converter, single-mode, 20km internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

Krāsa: Melna, Sudraba

Samsung UE55KS7002
1062.00€ 1040.00€
IJHSAWZG
Promo kods Nopirka 0/10
x