397.67€

Piegādes laiks no noliktavas:

1 - 5 darba dienas

Līzinga kalkulators:

Līzinga kompānija Pirmā iemaksa (%) Termiņš mēnešos
12
Pirmā iemaksa (%):
Ikmēn. maks.:
Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo līzinga kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Iesaki HP X121 1G SFP LC LX Transceiver (J4859C)

HP X121 1G SFP LC LX Transceiver (J4859C)
Tips
Optiskie raiduztvērēji
Ražotājs
HP
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
1000 Mbit/s
Enerģijas patēriņš
0.5 W
Svars
20g
Viļņa garums
1310 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
10000m
Kabeļa tips
Multi-mode
Interfeisa tips
SFP
FFiber optic connector
LC
SFP transceiver type
LX
Šķiedras kanāla pieslēgvieta
2
Fiber cable diameters supported
62.5, 50 µm
Duplex system
Full
Meklēt HP X121 1G SFP LC LX Transceiver (J4859C) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x