19.18€

Piegādes laiks no noliktavas:

1 - 5 darba dienas

Iesaki MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx
Tips
Optiskie raiduztvērēji
Ražotājs
Mikrotik
Saderība
Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
Papildus informācija
550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM., S-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to
Type
MiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC)
Meklēt MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x