60.18€

Piegādes laiks no noliktavas:

1 - 5 darba dienas

Iesaki MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (SM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (SM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit
Tips
Optiskie raiduztvērēji
Ražotājs
Mikrotik
Papildus informācija
Connector Dual LC, Data Rate 10Gbit, Distance 300M, Format SFP+, Mode MM, Wavelength 850nm
Type
SFP+ 10GbE Module SR (LC)
Meklēt MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (SM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

Krāsa: Melna

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 3/10
x