184.05€

Piegādes laiks no noliktavas:

5 - 10 darba dienas

Līzinga kalkulators:

Līzinga kompānija Pirmā iemaksa (%) Termiņš mēnešos
12
Pirmā iemaksa (%):
Ikmēn. maks.:
Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo līzinga kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Iesaki Allied Telesis AT-SP10SR

Allied Telesis AT-SP10SR Allied Telesis AT-SP10SR
Ražotājs
Allied Telesis
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
0 - 70 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda
0 - 85%
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
10300 Mbit/s
Enerģijas patēriņš
1 W
RoHS atbilstība
Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda
0 - 85%
Viļņa garums
850 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
300m
Kabeļa tips
Multi-mode
Interfeisa tips
SFP+
FFiber optic connector
LC
Tx power (min)
-5 dBmW
Tx power (max)
-1.8 dBmW
Rx power (min)
-30 dBmW
Rx power (max)
-11.1 dBmW
Meklēt Allied Telesis AT-SP10SR internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x