69.45€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Allied Telesis 1000SX (LC) SFP, 550m

Allied Telesis 1000SX (LC) SFP, 550m Allied Telesis 1000SX (LC) SFP, 550m
Ražotājs
Allied Telesis
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 100 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda
0 - 85%
Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda
0 - 85%
Savienojuma tehnoloģija
Vadu
Paketes pārsūtīšnas ātrums
2.125 Gbps
Maksimālais pārskaitījums attālums
500 m
Viļņa garums
850 nm
Šķiedras tips
LC
Plug & Play
Meklēt Allied Telesis 1000SX (LC) SFP, 550m internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x