180.45€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Līzinga kalkulators:

Līzinga kompānija Pirmā iemaksa (%) Termiņš mēnešos
12
Pirmā iemaksa (%):
Ikmēn. maks.:
Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo līzinga kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Iesaki Allied Telesis AT-MC115XL

Allied Telesis AT-MC115XL Allied Telesis AT-MC115XL
Allied Telesis AT MC115XL - Medienkonverter - 10Base-T, 100Base-SX, 10Base-FL, 100Base-TX - RJ-45 / ST - extern - bis zu 300 m - 850 nm.
Ražotājs
Allied Telesis
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
0 - 40 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-20 - 80 °C
Drošība
UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV
Savienojuma tehnoloģija
Vadu
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
100 Mbit/s
Plug & Play
Enerģijas patēriņš
6 W
Sertifikācija
EMCnFCC Class A, FCC Class B
Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda
5 - 95%
Pilna dupleksa režīms
Svars
300 g
Meklēt Allied Telesis AT-MC115XL internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x