66.69€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Allied Telesis AT-SPFX/2

Allied Telesis AT-SPFX/2 Allied Telesis AT-SPFX/2
The AT-SPFX offers a short-haul option to extend your network to 2km The AT-SPF series SFPs are compatible with a limited number of SFP compatible products. Call or check with your Allied Telesis sales rep for details.
Ražotājs
Allied Telesis
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda
0 - 85%
Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda
0 - 80%
Interfeiss
LC
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
100 Mbit/s
Pieslēgums
100FX
Plug & Play
Viļņa garums
1310 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
2000 m
Šķiedras tips
MMF

Mēs iesakām

Ražotājs: Belkin

  BELKIN Mini Bluetooth V. 4.0 USB 2.0
Top prece
20.10€

Ražotājs: Tp-link

  TP-LINK TG-3468
Top prece
8.89€

Ražotājs: StarTech.com

  StarTech.com WIRELESS N ROUTER REPEATER
Top prece
19.28€

Ražotājs: Tp-link

  TP-LINK UE300 USB3.0 TO GB ETH ADAPTER
Top prece
17.15€

Ražotājs: Polycom

 
55.54€

Ražotājs: Asus

 
66.93€

Ražotājs: Allied Telesis

 
73.82€

Ražotājs: Devolo

 
79.17€

Ražotājs: LevelOne

 
144.98€

Ražotājs: Zebra

 
148.55€

Ražotājs: LevelOne

 
221.98€

Ražotājs: Ferrari electronic

  1XS0/BRI 2 OCS/EXC2007 CERT.
1682.41€

Ražotājs: Dialogic

  1Yr Service Bundle DMG2030DTIQ
3012.26€

Ražotājs: Dialogic

  1YR STANDARD PER UNIT PLAN BDL
1366.14€

Ražotājs: Zebra

  2.4 GHZ ANTENNAS 802.11B/G
115.47€

Ražotājs: Zebra

  3 PORT MIMO ANTENNA WITH
134.14€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo BT-Modul 40
94.99€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo K-Modul 524
290.74€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo K-Modul 544
179.29€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo LAN-Modul 509
428.45€
Meklēt Allied Telesis AT-SPFX/2 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x