169.96€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Līzinga kalkulators:

Līzinga kompānija Pirmā iemaksa (%) Termiņš mēnešos
12
Pirmā iemaksa (%):
Ikmēn. maks.:
Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo līzinga kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Iesaki Allied Telesis AT-SPEX/2

Allied Telesis AT-SPEX/2 Allied Telesis AT-SPEX/2
The AT-SPEX offers a 2Km over Multi-Mode Fibre (1310nm) option to extend your network. The AT-SPEX is compatible with all the Allied Telesis range of products which have an SFP port.
Ražotājs
Allied Telesis
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
0 - 70 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
1250 Mbit/s
Pieslēgums
1000X
Plug & Play
Viļņa garums
1310 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
2000 m
Savienojums (i)
LC
Meklēt Allied Telesis AT-SPEX/2 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x