128.09€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Līzinga kalkulators:

Līzinga kompānija Pirmā iemaksa (%) Termiņš mēnešos
12
Pirmā iemaksa (%):
Ikmēn. maks.:
Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo līzinga kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Iesaki Assmann Patchcord światłowodowy, E2000, Single Mode (AL-9E2000-03I-DM)

Assmann Patchcord światłowodowy,  E2000,  Single Mode   (AL-9E2000-03I-DM) Assmann Patchcord światłowodowy,  E2000,  Single Mode   (AL-9E2000-03I-DM)
The fiber optic cables guarantee the best performance and fail-safety. All cables are single packed in a polybag with test report. The E2000 connector from DIAMOND ensures best performance and a perfect attenuation for highest re-quirements. Due to its precise design, the connector provides an insertion loss of less than 0.1 dB. The spring-mounted connector protection cap protects the eyes of harmful laser beams. It also closes automatically when pulling out the connector in order to protect the ferrule of dust and scratches.
Ražotājs
Assmann Electronic
Krāsa
Dzeltena
Strāvas vada garums
3 m
Savienotājs 1
E-2000 (APC)
Savienotājs 2
E-2000 (APC)
Kabeļa tips
OS2
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
0,9 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Single-mode
Meklēt Assmann Patchcord światłowodowy, E2000, Single Mode (AL-9E2000-03I-DM) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x