10.13€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Assmann Sprzęgacz, SC/SC, OM4 (DN-96018-1)

Assmann Sprzęgacz, SC/SC,  OM4 (DN-96018-1) Assmann Sprzęgacz, SC/SC,  OM4 (DN-96018-1)
Ražotājs
Assmann Electronic
Skaits iepakojumā
1
Connector type
SC
Fiber mode structure
Multi-mode
Meklēt Assmann Sprzęgacz, SC/SC, OM4 (DN-96018-1) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x