27.27€

Piegādes laiks no noliktavas:

5 - 10 darba dienas

Iesaki Assmann/Digitus MINI GBIC (SFP) MODULE, 155MBP

Assmann/Digitus MINI GBIC (SFP) MODULE, 155MBP
Ražotājs
Assmann Electronic
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
155 Mbit/s
Viļņa garums
1310 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
2000m
FFiber optic connector
MiniGBIC
Interfeisa tips
SFP

Mēs iesakām

Ražotājs: Belkin

  BELKIN Mini Bluetooth V. 4.0 USB 2.0
Top prece
20.10€

Ražotājs: StarTech.com

  StarTech.com WIRELESS N ROUTER REPEATER
Top prece
19.94€

Ražotājs: Tp-link

  TP-LINK UE300 USB3.0 TO GB ETH ADAPTER
Top prece
19.28€

Ražotājs: Cisco

 
63.26€

Ražotājs: Asus

 
66.12€

Ražotājs: Devolo

 
79.17€

Ražotājs: Allied Telesis

 
122.82€

Ražotājs: Zebra

 
152.41€

Ražotājs: LevelOne

 
263.40€

Tips: Transmitter&receiver

Ražotājs: StarTech.com

 
307.13€

Ražotājs: Ferrari electronic

  1XS0/BRI 2 OCS/EXC2007 CERT.
1682.41€

Ražotājs: Dialogic

  1Yr Service Bundle DMG2030DTIQ
3012.26€

Ražotājs: Dialogic

  1YR STANDARD PER UNIT PLAN BDL
1366.14€

Ražotājs: Zebra

  2.4 GHZ ANTENNAS 802.11B/G
115.47€

Ražotājs: Zebra

  3 PORT MIMO ANTENNA WITH
137.64€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo BT-Modul 40
95.54€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo K-Modul 524
299.27€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo K-Modul 544
193.00€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo LAN-Modul 509
438.15€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo MFP K-MODUL 524 SCHWARZ
64.49€
Meklēt Assmann/Digitus MINI GBIC (SFP) MODULE, 155MBP internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x