10.01€

Piegādes laiks no noliktavas:

5 - 10 darba dienas

Iesaki Assmann/Digitus LWL MULTIMODE LC/LC PATCHCABLE

Assmann/Digitus LWL MULTIMODE LC/LC PATCHCABLE
Savienotājs 1
LC
Ražotājs
Assmann Electronic
Savienotājs 2
LC
Krāsa
Zaļš, Pelēks, Balts
Strāvas vada garums
3 m
Kabeļa tips
OM4
Cladding diameter
125 µm
Core diameter
50 µm
Meklēt Assmann/Digitus LWL MULTIMODE LC/LC PATCHCABLE internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

USB 2.0 pieslēgvietu skaits: 2

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 3/10
x