5.03€

Piegādes laiks no noliktavas:

5 - 10 darba dienas

Iesaki Assmann/Digitus SC/SC DX COUPLER OM4

Assmann/Digitus SC/SC DX COUPLER OM4 Assmann/Digitus SC/SC DX COUPLER OM4
Ražotājs
Assmann Electronic
Skaits iepakojumā
1
Connector type
SC
Fiber mode structure
Multi-mode
Meklēt Assmann/Digitus SC/SC DX COUPLER OM4 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

USB 2.0 pieslēgvietu skaits: 2

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 6/10
x