5.03€

Piegādes laiks no noliktavas:

5 - 10 darba dienas

Iesaki Assmann/Digitus SC/SC DX COUPLER OM4

Assmann/Digitus SC/SC DX COUPLER OM4 Assmann/Digitus SC/SC DX COUPLER OM4
Ražotājs
Assmann Electronic
Skaits iepakojumā
1
Connector type
SC
Fiber mode structure
Multi-mode
Meklēt Assmann/Digitus SC/SC DX COUPLER OM4 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x