12.14€

Piegādes laiks no noliktavas:

5 - 10 darba dienas

Iesaki Assmann/Digitus FIBER OPT PATCH C LC/SC 7M OM3

Assmann/Digitus FIBER OPT PATCH C LC/SC 7M OM3 Assmann/Digitus FIBER OPT PATCH C LC/SC 7M OM3
Savienotājs 1
LC
Ražotājs
Digitus
Savienotājs 2
SC
Gender type
male/male
Krāsa
Zila
Strāvas vada garums
2 m
Cladding diameter
125 µm
RoHS atbilstība
Pilna dupleksa režīms
Datu pārsūtīšanas ātrums
10 Gbit/s
Kabeļa diametrs
3 mm
Core diameter
50 µm
Meklēt Assmann/Digitus FIBER OPT PATCH C LC/SC 7M OM3 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x