11.86€

Piegādes laiks no noliktavas:

5 - 10 darba dienas

Iesaki Assmann/Digitus LWL MULTIMODE LC/LC PATCHCABLE

Assmann/Digitus LWL MULTIMODE LC/LC PATCHCABLE
Savienotājs 1
LC
Ražotājs
Digitus
Savienotājs 2
LC
Gender type
male/male
Krāsa
Rozā
Strāvas vada garums
5 m
Cladding diameter
125 µm
Pilna dupleksa režīms
Kabeļa diametrs
3 mm
Fiber mode structure
Multi-mode
Core diameter
50 µm
Meklēt Assmann/Digitus LWL MULTIMODE LC/LC PATCHCABLE internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x