14.61€

Piegādes laiks no noliktavas:

5 - 10 darba dienas

Iesaki Assmann/Digitus FIBER OPT PATCH CORD SC/SC 10M

Assmann/Digitus FIBER OPT PATCH CORD SC/SC 10M Assmann/Digitus FIBER OPT PATCH CORD SC/SC 10M
Savienotājs 1
SC/APC
Ražotājs
Assmann Electronic
Savienotājs 2
SC/APC
Gender type
male/male
Krāsa
Dzeltena
Strāvas vada garums
10 m
Kabeļa tips
OS1
Cladding diameter
125 µm
Pilna dupleksa režīms
Kabeļa diametrs
3 mm
Jacket material
Low smoke zero halogen (LSZH)
Fiber mode structure
Single-mode
Core diameter
9 µm
Meklēt Assmann/Digitus FIBER OPT PATCH CORD SC/SC 10M internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

USB 2.0 pieslēgvietu skaits: 2

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 3/10
x