1001.78€

Piegādes laiks no noliktavas:

5 - 10 darba dienas

Līzinga kalkulators:

Līzinga kompānija Pirmā iemaksa (%) Termiņš mēnešos
12
Pirmā iemaksa (%):
Ikmēn. maks.:
Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo līzinga kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Iesaki Cisco 1000Base-BX SFP 1310NM

Cisco 1000Base-BX SFP 1310NM
Ražotājs
Cisco
Savienojuma tehnoloģija
Vadu
Interfeiss
SFP (mini-GBIC)
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
1000 Mbit/s
Pieslēgums
Ethernet 1000Base-BX
Viļņa garums
1310 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
10000m
Datu posma protokols
Gigabit Ethernet

Mēs iesakām

Ražotājs: Belkin

  BELKIN Mini Bluetooth V. 4.0 USB 2.0
Top prece
20.10€

Ražotājs: StarTech.com

  StarTech.com WIRELESS N ROUTER REPEATER
Top prece
19.28€

Ražotājs: Tp-link

  TP-LINK UE300 USB3.0 TO GB ETH ADAPTER
Top prece
17.15€

Ražotājs: Polycom

 
55.54€

Ražotājs: Asus

 
63.21€

Ražotājs: Cisco

 
63.65€

Ražotājs: Allied Telesis

 
69.19€

Ražotājs: Devolo

 
79.17€

Ražotājs: LevelOne

 
145.29€

Ražotājs: Zebra

 
149.00€

Ražotājs: LevelOne

 
322.84€

Ražotājs: Ferrari electronic

  1XS0/BRI 2 OCS/EXC2007 CERT.
1682.41€

Ražotājs: Dialogic

  1Yr Service Bundle DMG2030DTIQ
3012.26€

Ražotājs: Dialogic

  1YR STANDARD PER UNIT PLAN BDL
1366.14€

Ražotājs: Zebra

  2.4 GHZ ANTENNAS 802.11B/G
115.47€

Ražotājs: Zebra

  3 PORT MIMO ANTENNA WITH
137.05€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo BT-Modul 40
93.10€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo K-Modul 524
305.46€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo K-Modul 544
200.82€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo LAN-Modul 509
427.33€
Meklēt Cisco 1000Base-BX SFP 1310NM internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x