372.18€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Līzinga kalkulators:

Līzinga kompānija Pirmā iemaksa (%) Termiņš mēnešos
12
Pirmā iemaksa (%):
Ikmēn. maks.:
Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo līzinga kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Iesaki Cisco 10GBASE-SR SFP MODULE

Cisco 10GBASE-SR SFP MODULE
Ražotājs
Cisco
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda
0 - 95%
Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda
0 - 95%
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
10000 Mbit/s
Pieslēgums
10GBASE-SR
Tīkla standarts
IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u
Platums
1,34 cm
Dziļums
5,65 cm
Augstums
8,5 mm
Sertifikācija
MSA
Viļņa garums
850 nm
FFiber optic connector
LC
Duplex system
Full
Interfeisa tips
SFP+
Auto MDI/MDI-X
Kabeļa tips
Multi-mode
SFP transceiver type
SR
Skaits komplektā
1 gab
Hot-Plug atbalsts

Mēs iesakām

Ražotājs: Belkin

  BELKIN Mini Bluetooth V. 4.0 USB 2.0
Top prece
20.10€

Ražotājs: Tp-link

  TP-LINK TG-3468
Top prece
12.02€

Ražotājs: StarTech.com

  StarTech.com WIRELESS N ROUTER REPEATER
Top prece
19.28€

Ražotājs: Tp-link

  TP-LINK UE300 USB3.0 TO GB ETH ADAPTER
Top prece
17.28€

Ražotājs: Cisco

 
61.57€

Ražotājs: Asus

 
65.51€

Ražotājs: Devolo

 
79.17€

Ražotājs: Allied Telesis

 
83.33€

Ražotājs: Zebra

 
143.56€

Ražotājs: LevelOne

 
147.32€

Ražotājs: LevelOne

 
227.10€

Ražotājs: Ferrari electronic

  1XS0/BRI 2 OCS/EXC2007 CERT.
1682.41€

Ražotājs: Dialogic

  1Yr Service Bundle DMG2030DTIQ
3012.26€

Ražotājs: Dialogic

  1YR STANDARD PER UNIT PLAN BDL
1366.14€

Ražotājs: Zebra

  2.4 GHZ ANTENNAS 802.11B/G
115.47€

Ražotājs: Zebra

  3 PORT MIMO ANTENNA WITH
132.05€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo BT-Modul 40
94.99€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo K-Modul 524
295.50€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo K-Modul 544
201.95€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo LAN-Modul 509
431.55€
Meklēt Cisco 10GBASE-SR SFP MODULE internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x