946.37€

Piegādes laiks no noliktavas:

5 - 10 darba dienas

Līzinga kalkulators:

Līzinga kompānija Pirmā iemaksa (%) Termiņš mēnešos
12
Pirmā iemaksa (%):
Ikmēn. maks.:
Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo līzinga kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Iesaki Cisco CATALYST 2960C SWITCH 8 GE

Cisco CATALYST 2960C SWITCH 8 GE
Ražotājs
Cisco
Slēdža tips
Vadīts
Quality of Service (QoS) atbalsts
Tīkla portu skaits RJ-45
11
Copper ethernet cabling technology
1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T
Auto MDI/MDI-X
10G atbalsta
Atbalstāmie datu pārraides ātrumi
10/100/1000 Mbps
Maksimālais datu pārsūtīšanas ātrums
13,2 Gbit/s
LED indikatori
Sertifikācija
FCC 15, CFR 47 A, EN 55022 (CISPR22), EN 55024 (CISPR24), CE marking, AS/NZS A, CISPR22:2004, EN55022, VCCI A, V-3/2007.04, KCC A, KN24/KN22, ANATEL, CCC, GOST, RoHs 6, CLEI
Stackable
Power over Ethernet (PoE) atbalsts
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-5 - 40 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-25 - 70 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda
5 - 95%
Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda
5 - 95%
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
23 - 104 °F
Svars
1.35 kg
Izmēri
269 x 213 x 44.4 mm
Savienojuma tehnoloģija
Vadu
Strāvas LED indikators
Slēdža līmenis
L2
Jumbo Frames atbalsts
DHCP klients
DHCP serveris
IP maršutēšana
Y
IGMP iejaukšanās
Savienotā koka protokols
Adrešu tabulas izmērs
4000 ieraksti
VLAN skaits
255
MAC adreses filtrēšana
Access Control List (ACL)
SSH/SSL atbalsts
Vadības protokoli
IPv4, IPv6 MLD v1/v2, SNMP v3
Enerģijas patēriņš
18 W
Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF)
542482h
Karstuma izkliedēšana
60 BTU/h
Iekšējā atmiņa
128 MB
Zibatmiņa
64 MB
Tīklošanas īpatnības
Gigabit Ethernet
Apraides vētras kontrole
Linka sakopošana
Ātruma limitēšana
Ieejas strāva
0.3 - 0.15A
Ieejas spriegums
100 - 240V
Ieejas frekvence
50/60 Hz
Svars
1,36 kg (3.0 lbs)
Izmēri (W x D x H)
269,2 x 213,4 x 44,2 mm (10.6 x 8.4 x 1.74")
Multiraides atbalsts
Joslas platums
10 Gbit/s
Drošība
UL 60950-1, CAN/CSA 22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, GB 4943, IEC 60825
Komutācijas protokols
IPv6
Fiber ethernet cabling technology
1000BASE‑LH, 1000BASE‑LX, 1000BASE‑SX, 1000BASE‑ZX, 100BASE-BX, 100BASE-FX, 100BASE-LX
FFiber optic connector
LC
Ekspluatācijas augstums
0 - 3048m
Viļņa garums
1610 nm
Ar darbību nesaistīts augstums
0 - 4000m
Šķiedras tips
Multi-mode
Meklēt Cisco CATALYST 2960C SWITCH 8 GE internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x