1524.29€

Piegādes laiks no noliktavas:

5 - 10 darba dienas

Līzinga kalkulators:

Līzinga kompānija Pirmā iemaksa (%) Termiņš mēnešos
12
Pirmā iemaksa (%):
Ikmēn. maks.:
Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo līzinga kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Iesaki Cisco GE SFP LC CONNECTOR

Cisco GE SFP LC CONNECTOR
Ražotājs
Cisco
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
1000 Mbit/s
Viļņa garums
1310 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
40000m
Kabeļa tips
Single-mode
Saderīgas ierīces
Cisco ME 3400, Cisco Catalyst 3750
Interfeisa tips
SFP
Šķiedras kanāla pieslēgvieta
1
Fiber cable diameters supported
G.652 µm
Karstā pārnese (hot-swap)
Meklēt Cisco GE SFP LC CONNECTOR internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x