115.02€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Līzinga kalkulators:

Līzinga kompānija Pirmā iemaksa (%) Termiņš mēnešos
12
Pirmā iemaksa (%):
Ikmēn. maks.:
Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo līzinga kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Iesaki Cisco mini-GBIC/SFP Gigabit 1000Base-T(RJ45) Module (MGBT1)

Cisco mini-GBIC/SFP Gigabit 1000Base-T(RJ45) Module (MGBT1) Cisco mini-GBIC/SFP Gigabit 1000Base-T(RJ45) Module (MGBT1)
- Easy-to-Install- Maximum distance is 100 meters (328 feet)
This easy-to-install Mini-GBIC (or SFP) module provides a simple way to add Gigabit functionality to your Linksys switch. Gigabit fiber is often used to connect two switches together. The technology used depends on the distance between the two switches.
The LH module uses 1310 nanometer wavelength light in multimode or single-mode fiber optic cables, and can achieve distances up to 500 meters or 40 kilometers, depending on the fiber used:
- 62.5/125um MMF @ 200MHz/km, up to 500m- 50/125um MMF @ 500MHz/km, up to 2,000m- 9/125um SMF, up to 40km
Ražotājs
Cisco
Interfeiss
RJ-45
Pieslēgums
1000Base-T
Viļņa garums
1310 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
100 m

Mēs iesakām

Ražotājs: Belkin

  BELKIN Mini Bluetooth V. 4.0 USB 2.0
Top prece
20.10€

Ražotājs: Tp-link

  TP-LINK TG-3468
Top prece
13.04€

Ražotājs: StarTech.com

  StarTech.com WIRELESS N ROUTER REPEATER
Top prece
21.18€

Ražotājs: Tp-link

  TP-LINK UE300 USB3.0 TO GB ETH ADAPTER
Top prece
17.28€

Ražotājs: Polycom

 
55.54€

Ražotājs: Cisco

 
60.98€

Ražotājs: Asus

 
68.42€

Ražotājs: Allied Telesis

 
78.03€

Ražotājs: Zebra

 
144.48€

Ražotājs: LevelOne

 
146.36€

Ražotājs: LevelOne

 
227.46€

Ražotājs: Ferrari electronic

  1XS0/BRI 2 OCS/EXC2007 CERT.
1682.41€

Ražotājs: Dialogic

  1Yr Service Bundle DMG2030DTIQ
3012.26€

Ražotājs: Dialogic

  1YR STANDARD PER UNIT PLAN BDL
1366.14€

Ražotājs: Zebra

  2.4 GHZ ANTENNAS 802.11B/G
115.47€

Ražotājs: Zebra

  3 PORT MIMO ANTENNA WITH
132.90€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo BT-Modul 40
93.81€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo K-Modul 544
202.10€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo LAN-Modul 509
436.56€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo MFP K-524 perlgrau
72.18€
Meklēt Cisco mini-GBIC/SFP Gigabit 1000Base-T(RJ45) Module (MGBT1) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x