15.43€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Delock Patchcord światłowodowy LC - SC, Multimode Duplex OM4, 1m (84680)

Delock Patchcord światłowodowy  LC - SC,  Multimode Duplex OM4, 1m  (84680) Delock Patchcord światłowodowy  LC - SC,  Multimode Duplex OM4, 1m  (84680)
This OM4 fiber optical cable by Delock is used to connect different networking devices, such as a NIC with an SFP module to a switch or a media converter.
Ražotājs
DeLock
Krāsa
Violeta
Strāvas vada garums
1 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
SC
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Multi-mode
Meklēt Delock Patchcord światłowodowy LC - SC, Multimode Duplex OM4, 1m (84680) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x