8.32€

Piegādes laiks no noliktavas:

5 - 10 darba dienas

Iesaki Digitus Fiber Optic Patch Cord FO MM 50/125 OM2 LC-ST 2m DK-2531-02

Digitus Fiber Optic Patch Cord FO MM 50/125 OM2 LC-ST 2m DK-2531-02
- Duplex cablen- LSOHn- Connector with ceramic ferrulen- Cable diameter 3mmn- Single packed with test-report
Ražotājs
Digitus
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
2 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
ST
Kabeļa tips
OM2
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Meklēt Digitus Fiber Optic Patch Cord FO MM 50/125 OM2 LC-ST 2m DK-2531-02 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x