16.25€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Digitus Patchcord światłowodowy, OM4, SC-SC, 5m (DK-2522-05-4)

Digitus Patchcord światłowodowy, OM4, SC-SC, 5m (DK-2522-05-4) Digitus Patchcord światłowodowy, OM4, SC-SC, 5m (DK-2522-05-4)
- Duplex cable.- Connector with ceramic ferrule.- Cable diameter 3mm.- Single packed with test-report.- Color: RAL 4003.
Ražotājs
Digitus
Krāsa
Ar zīmējumu
Strāvas vada garums
5 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
SC
Savienotājs 2
SC
Jacket material
Low smoke zero halogen (LSZH)
Kabeļa tips
OM4
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Kabeļa diametrs
3 mm
Meklēt Digitus Patchcord światłowodowy, OM4, SC-SC, 5m (DK-2522-05-4) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x