24.93€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Digitus Patchcord światłowodowy, OM4, SC-SC, 10m (DK-2522-10-4)

Digitus Patchcord światłowodowy, OM4, SC-SC, 10m (DK-2522-10-4) Digitus Patchcord światłowodowy, OM4, SC-SC, 10m (DK-2522-10-4)
Ražotājs
Assmann Electronic
Krāsa
Lillā
Strāvas vada garums
10 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
SC
Savienotājs 2
SC
Jacket material
Polyvinyl chloride (PVC)
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Kabeļa diametrs
3 mm
Meklēt Digitus Patchcord światłowodowy, OM4, SC-SC, 10m (DK-2522-10-4) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 3/10
x