15.24€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Digitus Światłowód duplexowy, wielomodowy LC-SC 5m OM3 (DK-2532-05/3)

Digitus Światłowód duplexowy, wielomodowy LC-SC 5m OM3 (DK-2532-05/3) Digitus Światłowód duplexowy, wielomodowy LC-SC 5m OM3 (DK-2532-05/3)
- Connector with ceramic ferrule- Halogen free cable- Fiber class OM 3- Cable diameter 3MM- SC Connector w/two color Boot- Single packed, with test report
Ražotājs
Digitus
Krāsa
Zila
Strāvas vada garums
5 m
Gender type
male/male
RoHS atbilstība
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
SC
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Kabeļa diametrs
3 mm
Datu pārsūtīšanas ātrums
10 Gbit/s
Meklēt Digitus Światłowód duplexowy, wielomodowy LC-SC 5m OM3 (DK-2532-05/3) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 7/10
x