12.92€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Digitus Patchcord światłowodowy, OM4, LC-SC, 1m (DK-2532-01-4)

Digitus Patchcord światłowodowy, OM4, LC-SC, 1m (DK-2532-01-4) Digitus Patchcord światłowodowy, OM4, LC-SC, 1m (DK-2532-01-4)
- Duplex cable- LSOH- Connector with ceramic ferrule- Cable diameter 3mm- Single packed with test-report
Ražotājs
Digitus
Krāsa
Zila
Strāvas vada garums
1 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
SC
Kabeļa tips
OFC
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Multi-mode
Kabeļa diametrs
3 mm
Meklēt Digitus Patchcord światłowodowy, OM4, LC-SC, 1m (DK-2532-01-4) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x