14.65€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Digitus Patchcord LC/ST, 50/125um, 1m, OM3 (DK-2531-01/3)

Digitus Patchcord LC/ST,  50/125um,  1m,   OM3 (DK-2531-01/3) Digitus Patchcord LC/ST,  50/125um,  1m,   OM3 (DK-2531-01/3)
- Connector with ceramic ferrule- Halogen free cable- Fiber class OM 3- Two color Boot- Single packed, with test report
Ražotājs
Digitus
Krāsa
Zila
Strāvas vada garums
1 m
Gender type
male/male
RoHS atbilstība
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
ST/BFOC
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Kabeļa diametrs
3 mm
Datu pārsūtīšanas ātrums
10 Gbit/s
Meklēt Digitus Patchcord LC/ST, 50/125um, 1m, OM3 (DK-2531-01/3) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x