19.44€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Digitus patchcord światłowodowy krosowany, LC/LC, 25m (DK-2933-25)

Digitus patchcord światłowodowy krosowany,  LC/LC,  25m (DK-2933-25) Digitus patchcord światłowodowy krosowany,  LC/LC,  25m (DK-2933-25)
Ražotājs
Assmann Electronic
Krāsa
Dzeltena
Strāvas vada garums
25 m
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
LC
Jacket material
Low smoke zero halogen (LSZH)
Kabeļa tips
OM1
Core diameter
9 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Single-mode
Kabeļa diametrs
3 mm
Meklēt Digitus patchcord światłowodowy krosowany, LC/LC, 25m (DK-2933-25) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x