9.39€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Digitus Patch Cord światłowodowy 1m, OM3 - DK-2532-01/3

Digitus Patch Cord światłowodowy 1m,  OM3 - DK-2532-01/3 Digitus Patch Cord światłowodowy 1m,  OM3 - DK-2532-01/3
- Connector with ceramic ferrule- Halogen free cable- Fiber class OM 3- Cable diameter 3MM- SC Connector w/two color Boot- Single packed, with test report
Ražotājs
Digitus
Krāsa
Zila
Strāvas vada garums
1 m
Gender type
male/male
RoHS atbilstība
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
SC
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Kabeļa diametrs
3 mm
Datu pārsūtīšanas ātrums
10 Gbit/s
Meklēt Digitus Patch Cord światłowodowy 1m, OM3 - DK-2532-01/3 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: GoPro

GoPro HERO 5 BLACK + SanDisk 64GB Extreme 90MBs MicroSDXC (CHDHX-501-EU)
501.31€ 429.00€
K8XPGNUF
Promo kods Nopirka 0/5
x