97.59€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Līzinga kalkulators:

Līzinga kompānija Pirmā iemaksa (%) Termiņš mēnešos
12
Pirmā iemaksa (%):
Ikmēn. maks.:
Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo līzinga kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Iesaki Digitus DN-82121-1

Digitus DN-82121-1 Digitus DN-82121-1 Digitus DN-82121-1 Digitus DN-82121-1
- 10/100/1000Base-TX to 1000Base-LX- Singlemode Dual Fiber- Distance up to 10km- SC jack/RJ45 jack- Transforms wire based network media to fiber optic- High quality and excellent reliability- Auto MDI/MDI-X function- Auto-Negotiation of Full- and half-duplex- Diagnostic and monitoring LEDs for the status of power, link and act of the ports- Standalone Converter with external power supply
Ražotājs
Digitus
Krāsa
Melna
Ethernet LAN (RJ-45) ports
1
Platums
70 mm
Dziļums
9,5 cm
Augstums
2,6 cm
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
0 - 60 °C
Savienojuma tehnoloģija
Vadu
Iekšējs
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
1000 Mbit/s
Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums
10,100,1000 Mbit/s
Tīkla standarts
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z
LED indikatori
Activity, Link, Status
Sertifikācija
FCC, CE.
Ieejas spriegums
5 V
Svars
200 g
Viļņa garums
1310 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
10000 m
DC ieejas ligzda
Ārējais jaudas adapteris
Converter input interface
1000Base-TX, 100Base-TX
Ethernet interfeisa tips
Gigabit
FFiber optic connector
SC
Šķiedras kanāla pieslēgvieta
1
Fiber cable diameters supported
9/125
Duplex system
Full, Half
Auto MDI/MDI-X
Converter output interface
1000Base-LX
Fiber mode structure
Single-mode
Tx power (min)
-12 dBmW
Tx power (max)
-6 dBmW
Rx power (min)
-21 dBmW
Atmiņa
2048 KB
Transmission distance (max)
10 km
Meklēt Digitus DN-82121-1 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x