23.64€

Piegādes laiks no noliktavas:

1 - 5 darba dienas

Iesaki Digitus Moduł nadawczo-odbiorczy mini GBIC (SFP), 1.25Gbps, 20km (DN-81001)

Digitus Moduł nadawczo-odbiorczy mini GBIC (SFP), 1.25Gbps, 20km (DN-81001) Digitus Moduł nadawczo-odbiorczy mini GBIC (SFP), 1.25Gbps, 20km (DN-81001)
Ražotājs
Digitus
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
1000 Mbit/s
Tīkla standarts
IEEE 802.3z
Sertifikācija
EN 60825-1
Ieejas spriegums
3.3
Viļņa garums
1310 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
20000 m
Kabeļa tips
Multi-mode
Interfeisa tips
mini-GBIC
FFiber optic connector
SFP
Meklēt Digitus Moduł nadawczo-odbiorczy mini GBIC (SFP), 1.25Gbps, 20km (DN-81001) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x