30.77€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Digitus mini GBIC, 155Mbps - DN-81101

Digitus mini GBIC, 155Mbps - DN-81101 Digitus mini GBIC, 155Mbps - DN-81101
Ražotājs
Assmann Electronic
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
155 Mbit/s
Viļņa garums
1310 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
2000 m
FFiber optic connector
MiniGBIC
Interfeisa tips
SFP

Mēs iesakām

Ražotājs: Belkin

  BELKIN Mini Bluetooth V. 4.0 USB 2.0
Top prece
20.10€

Ražotājs: StarTech.com

  StarTech.com WIRELESS N ROUTER REPEATER
Top prece
22.49€

Ražotājs: Tp-link

  TP-LINK UE300 USB3.0 TO GB ETH ADAPTER
Top prece
19.56€

Ražotājs: Polycom

 
55.54€

Ražotājs: Cisco

 
62.45€

Ražotājs: Allied Telesis

 
64.43€

Ražotājs: Zebra

 
129.84€

Ražotājs: LevelOne

 
149.78€

Tips: Transmitter&receiver

Ražotājs: StarTech.com

 
307.13€

Ražotājs: Ferrari electronic

  1XS0/BRI 2 OCS/EXC2007 CERT.
1682.41€

Ražotājs: Dialogic

  1Yr Service Bundle DMG2030DTIQ
3012.26€

Ražotājs: Dialogic

  1YR STANDARD PER UNIT PLAN BDL
1366.14€

Ražotājs: Zebra

  2.4 GHZ ANTENNAS 802.11B/G
115.47€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo BT-Modul 40
107.86€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo K-Modul 524
292.22€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo K-Modul 544
191.72€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo LAN-Modul 509
434.11€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo MFP K-524 perlgrau
68.45€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo MFP K-MODUL 524 SCHWARZ
64.49€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo MFP LAN-508/509,
66.53€
Meklēt Digitus mini GBIC, 155Mbps - DN-81101 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 6/10
x