13.03€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Digitus LWL Singlem.Patchk.,LC/LC,10m - DK-2933-10

Digitus LWL Singlem.Patchk.,LC/LC,10m - DK-2933-10 Digitus LWL Singlem.Patchk.,LC/LC,10m - DK-2933-10
- Duplex cable- LSOH- Connector with ceramic ferrule- Cable diameter 3mm- Single packed with test-report- Connector 1: LC- Connector 2: LC- Cable type: I-VH 2E9/125µ- Fiber class: OS1- Mode: Singlemode- Color cable: yellow- Boot: single-color- Fiber diameter: 9/125µ- Length: 10m- Packaging: DIGITUS Polybag
Ražotājs
Digitus
Krāsa
Dzeltena
Strāvas vada garums
10 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
LC
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
9 µm
Cladding diameter
125 µm
Kabeļa diametrs
3 mm
Meklēt Digitus LWL Singlem.Patchk.,LC/LC,10m - DK-2933-10 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x