29.02€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Digitus E2000 Simplex Faser Pigtail - AL-9FPE2000-02I

Digitus E2000 Simplex Faser Pigtail - AL-9FPE2000-02I Digitus E2000 Simplex Faser Pigtail - AL-9FPE2000-02I
Cost reduction by verifiable quality and high performance.
E2000 Fiber Pigtail R & M, Semi Tight Buffer, Singlemode 09/125 µ, Simplex, Length 2M, 8ø APC
The E2000 pigtails offer cost reduction by verifiable quality and high performance. They are available as R&M and Diamond version. The delivery comes single packed in a polybag inclusive test report.
Ražotājs
Digitus
Krāsa
Zaļa
Strāvas vada garums
2 m
Gender type
Male
Savienotājs 1
E-2000
Kabeļa tips
OS2
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
9 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Single-mode
Kabeļa krāsa
Dzeltena
Meklēt Digitus E2000 Simplex Faser Pigtail - AL-9FPE2000-02I internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 8/10
x