51.88€

Piegādes laiks no noliktavas:

1 - 5 darba dienas

Iesaki Digitus mini GBIC (SFP) Module, 20km - DN-81004

Digitus mini GBIC (SFP) Module, 20km - DN-81004 Digitus mini GBIC (SFP) Module, 20km - DN-81004
Ražotājs
Digitus
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
1250 Mbit/s
Tīkla standarts
IEEE 802.3z
Plug & Play
RoHS atbilstība
Viļņa garums
1310 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
20000 m
Interfeisa tips
mini-GBIC
FFiber optic connector
SFP
SFP transceiver type
LX, TX
Meklēt Digitus mini GBIC (SFP) Module, 20km - DN-81004 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

Krāsa: Melna

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 8/10
x