21.60€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Digitus Patchcord światłowodowy LC/LC Singlemode 5m (DK-293LCA3LC-05)

Digitus Patchcord światłowodowy LC/LC Singlemode 5m (DK-293LCA3LC-05) Digitus Patchcord światłowodowy LC/LC Singlemode 5m (DK-293LCA3LC-05)
- Duplex cable- LSOH- Connector with ceramic ferrule- Cable diameter 3mm- Single packed with test-report- Connector 1: LC (APC)- Connector 2: LC (PC)- Cable type: I-VH 2E9/125µ- Fiber class: OS1- Mode: Singlemode- Color cable: yellow- Boot: single-color- Fiber diameter: 9/125µ- Cable diameter: 3mm- Cable jacket: LSOH- Length: 5m- Packaging: DIGITUS Polybag
Ražotājs
Digitus
Krāsa
Dzeltena
Strāvas vada garums
5 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
LC
Core diameter
9 µm
Cladding diameter
125 µm
Kabeļa diametrs
3 mm
Meklēt Digitus Patchcord światłowodowy LC/LC Singlemode 5m (DK-293LCA3LC-05) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x