13.80€

Piegādes laiks no noliktavas:

1 - 5 darba dienas

Iesaki Digitus Fiber Optic Patch Cord, duplex SM 9/125 SC / SC 3m

Digitus Fiber Optic Patch Cord, duplex SM 9/125 SC / SC 3m


Length 3 m
Wiring type one-mode optical fibre
Plug 1 type SC duplex
Plug 2 type SC duplex
Maximal transmission speed 1 Gb/s
Colour Yellow
Ražotājs
Digitus
Meklēt Digitus Fiber Optic Patch Cord, duplex SM 9/125 SC / SC 3m internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

USB 2.0 pieslēgvietu skaits: 2

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 7/10
x