129.80€

Piegādes laiks no noliktavas:

1 - 5 darba dienas

Līzinga kalkulators:

Līzinga kompānija Pirmā iemaksa (%) Termiņš mēnešos
12
Pirmā iemaksa (%):
Ikmēn. maks.:
Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo līzinga kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Iesaki Edimax 1000Base-TX to Multi-mode SX Fiber Optic SC Converter, 550m

Edimax 1000Base-TX to Multi-mode SX Fiber Optic SC Converter, 550m
Ražotājs
Edimax
Atbilstība nozares standartiem
IEEE802.3ab, IEEE802.3z
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
0 - 50 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-20 - 60 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda
5 - 90%
I/O pieslēgvietas
1 x RJ-45
Savienojuma tehnoloģija
Bezvadu
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
1000 Mbit/s
Pieslēgums
1000Base-T, 100Base-SX/LX
Plug & Play
Enerģijas patēriņš
5 W
Jaudas prasības
AC 100-240V / DC 5V, 1.6A
Svars
300g
Maksimālais pārskaitījums attālums
550m
Izmēri
97 x 71 x 26 mm
Šķiedras tips
50/125, 62.5/125, 9/125, 10/125 µm
Meklēt Edimax 1000Base-TX to Multi-mode SX Fiber Optic SC Converter, 550m internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x