48.56€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki EdiMax 1000BaseSX SFP MiniGBIC LC MM module, 850nm, max. 220-550m (MG-1000AMA)

EdiMax 1000BaseSX SFP MiniGBIC LC MM module, 850nm, max. 220-550m (MG-1000AMA) EdiMax 1000BaseSX SFP MiniGBIC LC MM module, 850nm, max. 220-550m (MG-1000AMA)
- Compliant with IEEE 802.3z Gigabit Ethernet, and Fiber Channel standard- Industry standard SFP package- Single 3.3V power supply- Simplex/ Duplex LC connector- Up to 1.25Gb/s bi-directional data links- Die cast metal housing for Low EMI- Hot Pluggable- Class 1 laser product complies with EN 60825-1
Ražotājs
Edimax
Jaudas prasības
3.3 V
Savienojuma tehnoloģija
Vadu
Pamatinterfeiss
Ethernet
Interfeiss
Ethernet
Iekšējs
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
1000 Mbit/s
Ethernet/LAN savienojums
Tīkla standarts
IEEE 802.3z
Maksimālā darbības distance
500 m
Krāsa
Melna, Sudraba
Atbilstība nozares standartiem
IEEE 802.3z
Sertifikācija
RoHS, FCC, CE.
Saderība
PC
Pilna dupleksa režīms
Pieslēgvietu skaits
1
Uztvērēja jutīgums
-18 dBm

Mēs iesakām

Ražotājs: Belkin

  BELKIN Mini Bluetooth V. 4.0 USB 2.0
Top prece
20.10€

Ražotājs: StarTech.com

  StarTech.com WIRELESS N ROUTER REPEATER
Top prece
19.94€

Ražotājs: Tp-link

  TP-LINK UE300 USB3.0 TO GB ETH ADAPTER
Top prece
19.28€

Ražotājs: Cisco

 
63.26€

Ražotājs: Asus

 
66.12€

Ražotājs: Devolo

 
79.17€

Ražotājs: Allied Telesis

 
122.82€

Ražotājs: Zebra

 
152.41€

Ražotājs: LevelOne

 
174.58€

Ražotājs: LevelOne

 
263.40€

Tips: Transmitter&receiver

Ražotājs: StarTech.com

 
307.13€

Ražotājs: Ferrari electronic

  1XS0/BRI 2 OCS/EXC2007 CERT.
1682.41€

Ražotājs: Dialogic

  1Yr Service Bundle DMG2030DTIQ
3012.26€

Ražotājs: Dialogic

  1YR STANDARD PER UNIT PLAN BDL
1366.14€

Ražotājs: Zebra

  2.4 GHZ ANTENNAS 802.11B/G
115.47€

Ražotājs: Zebra

  3 PORT MIMO ANTENNA WITH
137.64€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo BT-Modul 40
95.54€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo K-Modul 524
299.27€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo K-Modul 544
193.00€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo LAN-Modul 509
437.88€
Meklēt EdiMax 1000BaseSX SFP MiniGBIC LC MM module, 850nm, max. 220-550m (MG-1000AMA) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x