8.58€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Equip Fiber SC-SC Duplex MM 50/125 OM2 5m 253315

Equip Fiber SC-SC Duplex MM 50/125 OM2 5m 253315
Ražotājs
Equip
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
5 m
Savienotājs 1
SC
Savienotājs 2
SC
Kabeļa tips
Multi-mode
Meklēt Equip Fiber SC-SC Duplex MM 50/125 OM2 5m 253315 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 610.00€
DO9VRSQT
Promo kods Nopirka 2/10
x